Nawałka: Najbardziej interesuje nas nasza gra

sports news

W pierwszym ligowym meczu w tym roku Lech Poznań zagra z Zagłębiem Lubin. Adam Nawałka, trener „Kolejorza” docenia siłę rywala, ale skupia się przede wszystkim na swojej drużynie.

– Uważam Zagłębie Lubin za bardzo ciekawą drużynę. Jednak nas interesuje przede wszystkim to jak my będziemy grać i jaka będzie realizacja naszych założeń – powiedział Adam Nawałka, cytowany przez oficjalną stronę poznańskiego klubu.

– Jak na ten moment jesteśmy optymalnie przygotowani. Po zawodnikach widać było, że wrócił do nich głód treningów i praktycznie widać to do dzisiaj. Piłkarze są dobrze przygotowani do meczu – dodał szkoleniowiec „Kolejorza”.

W trakcie zimowych przygotowań Lech wygrał tylko jeden mecz kontrolny, ale nie zmartwiło to Adama Nawałki.

– Jestem zadowolony z postawy zawodników, jednak wszyscy obecnie patrzą na wyniki sparingów. Oczywiście zawsze gra się o zwycięstwo, ale rezultat takiego meczu nie jest celem samym w sobie – wytłumaczył trener Lecha.

(za:lechpoznan.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.