MLS: Zwycięstwo Philadelphia Union. Gol i dwie asysty Kacpra Przybyłki

sports news

Philadelphia Union pokonała u siebie DC United 3:1 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył Kacper Przybyłko, dla którego było to 12. trafienie w sezonie. Oprócz tego Polak zanotował dwie asysty.

Przybyłko otworzył wynik już w piątej minucie spotkania. Wykorzystał dośrodkowanie z lewego skrzydła i strzałem lewą nogą z kilku metrów nie dał żadnych szans bramkarzowi. Minął nieco ponad kwadrans gry i było 2:0. Brenden Aaronson, po świetnym podaniu Przybyłki, stanął „oko w oko” z golkiperem i płaskim uderzeniem umieścił futbolówkę w siatce.

Miejscowi trzeci raz trafili jeszcze w pierwszej połowie po indywidualnej akcji w polu karnym Ilsinho, kiedy piłkę dograł mu Przybyłko. Goście zdołali odpowiedzieć po przerwie jednym trafieniem. Honorowego gola strzelił dla nich Luciano Acosta.

Po tym zwycięstwie drużyna ze Pensylwanii zajmuje drugie miejsce w Konferencji Wschodniej ze zdobytymi 48 punktami. W następnym meczu zmierzy się z liderującą Atlantą United.

90 minut w barwach Chicago Fire rozegrał Przemysław Frankowski. Jego zespół przegrał na wyjeździe z New England Revolution. Po tej porażce ekipa z Illinois ma na swoim koncie 33 „oczka” i plasuje się na 10. pozycji.

*****
Wyniki sobotnich meczów MLS:

Philadelphia Union – DC United 3:1 (3:0)
Bramki: Przybyłki 5, Aaronson 16, Ilsinho 36 – Acosta 56.

New England Revolution – Chicago Fire 2:1 (1:1)
Bramki: Zahibo 17, Bou 86 – Calvo 41.

New York City – New York Red Bulls 2:1 (1:1)
Bramki: Moralez 43 (rzut karny), Heber 53 – Muyl 10.
Czerwona kartka: Matarrita 90+3 (New York City).

Toronto FC – Montreal Impact 2:1 (0:0)
Bramki: Delgado 63, Morrow 81 – Krkić 49.

Real Salt Lake City – Colorado Rapids 2:0 (0:0)
Bramki: Plata 90+6 (rzut karny), Savarino 90+9.
Czerwona kartka: Kamara 89.

San Jose Earthquakes – Vancouver Whitecaps 3:1 (2:1)
Bramki: Judson 7, Wondolowski 34, Rios 73 – Nerwinski 6.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.