Letnie okno transferowe w Premier League może zostać wydłużone

sports news

Wydłużenie letniego okna transferowego ma być jednym z tematów podczas spotkania klubów Premier League – poinformowało „Sky Sports”. Oprócz tego przedstawiciele zespołów z angielskiej ektraklasy poruszą kwestię systemu VAR.

W 2017 roku angielskie kluby zgodziły się, by zamykać letnie okno transferowe przed rozpoczęciem sezonu. Teraz mają jednak coraz więcej wątpliwości czy to właściwy kierunek.

Z jednej strony gwarantuje to stabilizację składu, ale z drugiej pozostałe kluby w czołowych europejskich ligach mają jeszcze kilka tygodni na dokonywanie transferów.

Prezesi będą dyskutować nad wydłużeniem okna transferowego w Premier League. Zmiany mogłyby zostać wprowadzone w przyszłym roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama