Morris złamał rękę i czeka go dłuższa przerwa

sports news

Nick Morris nie będzie brany pod uwagę przez trenera Piotra Żyto w czasie układania składu na pierwsze spotkanie ligowe – poinformował ROW Rybnik na swojej oficjalnej stronie.

Australijczyk od kilku dni, a dokładniej od treningowej konfrontacji w Toruniu z miejscowym Get Well, narzekał na ból ręki. Podejrzewano złamanie jednej z kości i po szczegółowych badaniach ta diagnoza została potwierdzona.

– Trudno w tej chwili spekulować ile może potrwać przerwa, bo powrót do treningów w przypadku takiego złamania, zależy w dużej mierze od subiektywnego odczucia zawodnika – wyjaśnił Krzysztof Mrozek, prezes ROW-u Rybnik.

„Rekiny” nowy sezon na zapleczu PGE Ekstraligi rozpoczną w sobotę 6 kwietnia od konfrontacji przed własną publicznością z Orłem Łódź.

(za row.rybnik.com.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.