Mourinho: Obecny skład jest bardzo dobry

sports news

Jose Mourinho wbrew wcześniejszym doniesieniom niektórych brytyjskich mediów nie zamierza w najbliższym czasie sprowadzać do Tottenhamu Hotspur nowych piłkarzy.

Popularne „Koguty” w trwających rozgrywkach radzą sobie przeciętnie. Po dwunastu ligowych kolejkach mają na koncie tylko trzy zwycięstwa, a także pięć remisów oraz cztery porażki. Stołeczny zespół z dorobkiem czternastu punktów zajmuje czternaste miejsce w tabeli angielskiej Premier League.

– Nie potrzebuję nowych piłkarzy, cieszę się z tych, których mam. Potrzebuję tylko czasu, aby lepiej ich zrozumieć i aby wiedzieć o nich wszystko – wyznał Mourinho w rozmowie udzielonej stacji „Sky Sports”.

– Piłkarza można poznać tylko wtedy, gdy się z nim współpracuje. Wiele razy grałem przeciwko nim, ale poznam ich właściwie dopiero wtedy, kiedy zaczniemy razem pracować. Obecny skład jest jednak bardzo dobry – podkreślił Portugalczyk.

– Jeśli zdobędziemy trofea, to nie dzięki mnie, ale w wyniku pracy, którą wykonujemy w klubie. To jest pewna wizja. Staramy się zatrzymać najlepszych zawodników i nie pozwalając na ich odejście, działamy w zgodzie z częścią wizji – dodał Mourinho.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.