Mourinho: Jedna noga Hazarda warta jest 100 milionów funtów

Ostatnie wypowiedzi Zinedine’a Zidane’a na temat Edena Hazarda wywołały prawdziwą burzę w mediach, które sugerują, że Real chciałby sprowadzić na Bernabeu gwiazdę Chelsea. Trener The Blues Jose Mourinho zachowuje jednak duży spokój.

Zidane w jednym z wywiadów przyznał, że Królewscy obserwują Hazarda, ale Mourinho jest przekonany, że Belg nigdzie nie odejdzie.

“100 milionów funtów za jedną nogę – tyle jest wart, bo jest jeszcze bardzo młody. Plus jeden z trzech najlepszych zawodników Realu” – ocenił wartość swojego gracza Portugalczyk, cytowany przez serwis Four Four Two.

“Jeśli go chcą, to byłbym pierwszą osobą, która by się o tym dowiedziała, bo moje relacje z prezydentem oraz dyrektorem Realu nie pozostawiają miejsca na działanie za moimi plecami. Ufam im kompletnie. Mogą wziąć telefon i do mnie zadzwonić, żeby powiedzieć mi o zainteresowaniu Hazardem” – podkreślił.

Eden Hazard jest w tym sezonie niezwykle ważną postacią Chelsea. W 46 meczach dla The Blues odnotował 18 goli i 14 asyst. Londyńczycy sprowadzili go na Stamford Bridge latem 2012 roku z francuskiego Lille za 40 milionów euro.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…