Mrozek: Wiedzieliśmy, co jest dla Grega najważniejsze

sports news

Prezes PGG ROW Rybnik Krzysztof Mrozek przyjął ze zrozumieniem decyzję Grega Hancocka, który ogłosił w piątek zakończenie swojej sportowej kariery.

49-letni Amerykanin opuścił już cały poprzedni sezon, po tym jak jego żona Jennie rozpoczęła walkę z nowotworem piersi.

Czterokrotny mistrz świata (1995, 2011, 2014 i 2016) jesienią związał się z PGG ROW Rybnik, ale już nie wystartuje w barwach popularnych „Rekinów”, które wywalczyły awans do PGE Ekstraligi.

Kalifornijczyk wystąpił w sumie w 218 turniejach Grand Prix, w których zdobył 2655 punktów. Na zawodach o prymat globu wygrał w sumie 455 wyścigów. 92 razy wystąpił w finałowych wyścigach turniejów o Indywidualne Mistrzostwo Świata.

– Ta informacja nie jest dla nas wielkim zaskoczeniem, bo od początku naszych rozmów wiedzieliśmy, co w tej chwili jest dla Grega najważniejsze – wyznał Mrozek dla oficjalnego serwisu dwunastokrotnych mistrzów Polski.

– Szanujemy oczywiście jego decyzję, a małżonce życzymy zdrowia – dodał sternik „Rekinów”.

(za row.rybnik.com.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Piątek 28.02.
https://youtu.be/GCt0hBTHRQc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Typy bukmacherskie: Overy http://bit.ly/2uGI1Io #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Pewniaki http://bit.ly/2I273ER #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…