MŚ U-20: Duże zainteresowanie biletami, finał wyprzedany

sports news

FIFA poinformowała na oficjalnej stronie mistrzostw świata U-20, że w pierwszej dobie sprzedaży biletów, kibice kuipili już 53 734. Turniej zostanie rozegrany w Polsce.

Do 5 marca potrwa pierwsza tura przedsprzedaży, w której za zakupione bilety można płacić tylko kartami Visa. Po pierwszym dniu nie ma już biletów na trzy mecze fazy grupowej z udziałem reprezentacji Polski, a także na finał, który zostanie rozegrany w Łodzi oraz półfinał w Lublinie.

Od 7 marca kibice będą mieli możliwość aplikowania o bilety na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”. Ten etap potrwa do ostatniego dnia turnieju, czyli do 15 czerwca.

Mistrzostwa świata U-20 zostaną rozegrane w sześciu polskich miastach: Lublin, Łódź, Gdynia, Tychy, Bielsko-Biała i Bydgoszcz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.