Ogromne zainteresowanie meczem Rennes z Arsenalem

sports news

Stade Rennais poinformowało, że kibice złożyli ponad 90 000 zapytań o bilety na mecz 1/8 finału Ligi Europy z Arsenalem FC. To trzykrotnie więcej niż pojemność stadionu.

Obiekt Roazhon Park, gdzie swoje spotkania rozgrywa Stade Rennais może pomieścić raptem około 30 000 widzów. Zatem zainteresowanie fanów meczem z Arsenalem FC jest rekordowe.

W tym roku kalendarzowym na domowe mecze klubu z Bretanii oglądało najwięcej 28 000 fanów.

Spotkanie Stade Rennais – Arsenal FC zostanie rozegrane 7 marca o godz. 18:55.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.