Nagelsmann: Oddaliśmy Hercie punkt

sports news

Julian Nagelsmann, trener RB Lipsk po meczu z Herthą BSC (2:2) nie był zadowolony z gry swoich zawodników. Stwierdził, że jego zespół podarował rywalom punkt.

– W ogóle nie jestem zadowolony po tym spotkaniu. Oddaliśmy jeden punkt przeciwnikowi, który nie grał dobrze i sami straciliśmy dwa punkty – powiedział Julian Nagelsmann, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Początek meczu nie był dla nas najlepszy, ciężko wchodziło nam się do gry, ale potem radziliśmy sobie już całkiem dobrze – dodał szkoleniowiec.

– Potrafiliśmy stworzyć kilka okazji, objęli prowadzenie 2:1, mimo że graliśmy w osłabieniu. Ale to nie wystarczyło, żeby wygrać – podsumował trener RB Lipsk.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.