Najbardziej defensywny Super Bowl w historii. Szósty triumf Patriots

sports news

New England Patriots po raz szósty zdobyli mistrzostwo amerykańskiej National Football League. W Super Bowl, jak nazywany jest wielki finał ligi futbolu amerykańskiego w Stanach Zjednoczonych, pokonali Los Angeles Rams 13:3.

Kibice na stadionie w Atlancie zobaczyli bardzo defensywny mecz. 16 punktów to najniższy wynik w historii Super Bowl. Do przerwy było 3:0, a mniej punktów po pierwszej połowie było tylko w IX Super Bowl, w którym Pittsburgh Steelers prowadzili z Minnesota Vikings 2:0.

Patrioci zostali trzecią drużyną, która nie pozwoliła rywalowi w Super Bowl na zdobycie punktu w pierwszej połowie. Wcześniej dokonali tego Miami Dolphins w 1973 i Baltimore Ravens w 2000. W swoim w trzecim z rzędu finale po raz drugi sięgnęli po Super Bowl.

W największej mierze zasługują to doświadczeniu. Drużynę prowadzi 66-letni trener Bill Belichick, a na pozycji quarterbacka (rozgrywającego) gra 41-letni Tom Brady. Obaj również uczestniczyli w Super Bowl 3 lutego 2002 roku, w którym również sięgnęli po końcowy triumf, pokonując Rams. 17 lat i dzień później historia zatoczyła koło i Patrios ponownie poradzili sobie z tym samym przeciwnikiem.

Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano Juliana Edelmana. Skrzydłowy Patriots był jedyną ofensywną postacią meczu. Dzięki niemu zespół zdobył 141 jardów. Patrioci są sześciokrotnymi mistrzami ligi, co jest najlepszym wynikiem, którym mogą pochwalić się jeszcze jedynie Pittsburgh Steelers.

*****
Los Angeles Rams – New England Patriots 3:13

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.