Napoli nie zgodziło się na podwyżkę pensji Milika

sports news

Dziennik „La Reppublica” poinformował, że włodarze SSC Napoli nie zgodzili się na podwyżkę pensji Arkadiusza Milika. Polak negocjuje obecnie nową umową.

Kontrakt napastnik obowiązuje do czerwca 2021 roku. Obie strony są w trakcie rozmów na temat jego przedłużenia, ale negocjacje stanęły w miejscu.

Milik oczekiwał wzrostu pensji z 2,5 do 4,5 miliona euro. Na to jednak jednak według włoskich dziennikarzy nie zgodził się klub z Neapolu.

Reprezentant Polski nie jest w tym sezonie jak na razie w dobrej formie. 25-latek cały czas czeka na pierwszego gola.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.