Nasri: Benzema przydałby się w reprezentacji

sports news

Zawodnik Anderlechtu – Samir Nasri przyznał, że jego zdaniem Karim Benzema w dalszym ciągu przydałby się we francuskiej reprezentacji.

– Cieszę się, że Francja wygrała mundial w 2018 roku, jednak brakowało mi w składzie Karima Benzemy. Wiem, że Deschamps może ułożyć trzy równe i mocne jedenastki, ale Karim przydałby się w kadrze – powiedział Nasri.

– Nie rozumiem dlaczego Benzema nie grał na Euro 2016 ani na Mundialu w 2018 roku. Nie wiem też, dlaczego ja nie zostałem powołany na mistrzostwa w 2014 roku – dodał.

– Nie wiem także dlaczego Hatem Ben Arfa nie dostał powołania za udany sezon w 2016 roku w barwach Nicei – przyznał Francuz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.