NBA: Kevin Durant wykluczył powrót do gry w tym sezonie

sports news

Kevin Durant 10 czerwca 2019 roku zerwał ścięgno Achillesa. Koszykarz zapowiedział, że w barwach Brooklyn Nets zadebiutuje dopiero w przyszłym sezonie.

Skrzydłowy latem rozstał się z Golden State Warriors i trafił do Brooklyn Nets. Ci drudzy zdecydowali się go zakontraktować, choć wiedzieli, że przerwa w przypadku tego rodzaju kontuzji trwa zwykle około roku. Spekulowało się jednak, że 31-latek może wrócić do gry przed końcem rozgrywek 2019/20.

Zawodnik został zapytany wprost w programie „ESPN”, czy jest taka możliwość, aby wrócił do gry w tym sezonie? – Obecnie nie. Nie myślę o tym. Każdego dnia się rehabilituję, to jest powolny proces – odpowiedział Durant. Czy zupełnie wyklucza powrót, jeśli Brooklyn Nets będą rywalizowali w fazie playoff? – Tak – podkreślił jednym słowem.

To oznacza, że Durant poza parkietem spędzi 16 miesięcy. Klub jednak nie zakontraktował go z myślą, że już w tym sezonie poprowadzi ich zespół do mistrzostwa, a raczej jego plan jest długofalowy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.