NBA: Kyrie Irving może zamienić Celtics na Knicks

sports news

Kyrie Irving jest zdecydowany opuścić Boston Celtics. Najbardziej prawdopodobne, że rozgrywający przeniesie się do New York Knicks – donosi “SNY”.

To będzie bardzo gorące lato w NBA. Na rynku wolnych agentów jest bowiem wielu koszykarzy z najwyższej półki, więc w drużynach najpewniej dojdzie do wielu zmian.

Jednym z najbardziej pożądanych graczy jest Kyrie Irving. 27-latka bardzo mocno chcą zatrudnić Knicks. Klub z Nowego Jorku latem będzie mógł zaoferować dwa maksymalne kontrakty. Ten drugi miałby otrzymać Kevin Durant, który najpewniej rozstanie się z Golden State Warriors.

Chętnych na Irvinga nie brakuje. Spekuluje się, że mocno interesują się nim także Los Angeles Lakers, gdzie miałby ponownie występować u boku LeBrona Jamesa. Powalczyć o niego zamierzają również Brooklyn Nets.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Portugalia – Hiszpania https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-portugalia-hiszpania-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Ukraina – Szkocja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ukraina-szkocja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…