NBA: Sixers przerwali serię Heat

sports news

Philadelphia 76ers pewnie pokonali u siebie Miami Heat 113:86 w sobotnim meczu NBA. Dla drużyny z Pensylwanii było to czwarte z rzędu zwycięstwo.

Sixers przerwali natomiast świetną passę rywali. Ekipa z Florydy przed wizytą w Filadelfii wygrała pięć kolejnych spotkań. W sobotę była jednak bez szans na jej przedłużenie. Już pierwszą kwartę gospodarze wygrali bowiem 28:13.

Był to wyjątkowy mecz dla Jimmy’ego Butlera, byłego zawodnika Sixers, który nie został najcieplej przyjęty przez miejscowych kibiców. Zagrał słabe spotkanie, zdobywając zaledwie 11 punktów i pudłując aż 13 rzutów z gry. W czwartej kwarcie, kiedy losy meczu były już rozstrzygnięte, na parkiecie się nie pojawił. – Mówiąc prawdę, nie zwracałem nawet uwagi na zachowanie kibiców – powiedział Butler.

32 punkty dla gospodarzy zdobył Josh Richardson. 23 „oczka” i 11 zbiórek dołożył Joel Embiid, a 18 punktów i osiem zebranych piłek miał Tobias Harris. – Oni zagrali niesamowicie dobrze – ocenił Harris, który w poprzednim sezonie regularnym rozegrał da Sixers 55 spotkań, zdobywając średnio 18,2 punktu.

– To z pewnością był fajny mecz. Trafiłem kilka pierwszych rzutów, a potem po prostu starałem się dalej grać agresywnie – przyznał Richardson. Sixers z bilansem 11-5 zajmują piąte miejsce w Konferencji Wschodniej. W następnym meczu zagrają na wyjeździe z Toronto Raptors.

Natomiast zespół Żaru ma 11 zwycięstw i cztery porażki, co plasuje go na czwartej pozycji. Jego kolejnym rywalem będą Charlotte Hornets.

*****
Wyniki sobotnich meczów NBA:

Philadelphia 76ers – Miami Heat 113:86
Richardson 32, Embiid 23, Harris 19 – Herro 20, Adebayo 12.

Minnesota Timberwolves – Phoenix Suns 98:100
Towns 31, Bates-Diop 22, Wiggins 21 – Booker 35, Oubre Jr. 25.

Charlotte Hornets – Chicago Bulls 115:116
Rozier 28, Williams 21, Graham 18 – LaVine 49, White 28.

Indiana Pacers – Orlando Magic 111:106
Sabonis 25, Lamb 14 – Fournier 26, Isaac 25.

New York Knicks – San Antonio Spurs 104:111
Morris 20 , Portis 16 – Aldridge 23, DeRozan 21.

Atlanta Hawks – Toronto Raptors 116:119
Young 30, Hunter 26 – Siakam 34, VanVleet 25, Powell 20.

Memphis Grizzlies – Los Angeles Lakers 108:109
Morant 26, Crowder 21, Jackson Jr. 20 – James 30, Davis 22.

Cleveland Cavaliers – Portland Trail Blazers 110:104
Clarkson 28, Thompson 25, Sexton 19 – Lillard 23, McCollum 20.

Milwaukee Bucks – Detroit Pistons 104:90
Antetokounmpo 28, Matthews 13 – Rose 20, Galloway 13.

Utah Jazz – New Orleans Pelicans 128:120
Mitchell 37, Bogdanović 28 – Ingram 33, Holiday 28, Redick 20.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.