Smyła: Nareszcie udaje nam się pomału przełożyć trening na mecz

sports news

Korona Kielce wygrała u siebie z Rakowem Częstochowa 3:0 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. – Zagraliśmy całkiem przyzwoite zawody i nareszcie udaje nam się pomału przełożyć trening na mecz – powiedział trener Mirosław Smyła.

– To, co piłkarze potrafią zrobić na zajęciach, pokazują również kibicom w spotkaniu o punkty. Od pierwszej minuty ta determinacja, zdyscyplinowanie, były bardzo duże. Podobno listopad jest miesiącem Korony, więc niech tak zostanie. Napawa też optymizmem to, co dzieje się w treningu z zawodnikami, którzy w pierwszej jedenastce się nie znaleźli. Ich zaangażowanie w zajęcia jest ogromne i dzisiaj tacy piłkarze zawitali w późniejszym czasie na boisku, dając wartościowe zmiany. Cieszymy się z wygranej, choć w najbliższym meczu wypada nam ze składu Michael Gardawski. Nie ma czasu na spokój i od wtorku znów musimy ciężko harować – podkreślił.

– Erik Pacinda, który w ostatnich meczach grał mało, zły na to był trzy tygodnie temu. Teraz już solidnie pracuje i chce udowodnić swoją wartość na treningu. Zgłasza akces, pokazuje się, my to szanujemy i doceniamy – przyznał.

Szkoleniowiec był bardzo zadowolony, że jego podopieczni w trzecim kolejnym meczu zagrali na zero z tyłu. – Co by nie powiedzieć, od tego buduje się fundament, żeby grać na zero. Nie muszę przypominać, gdzie gramy za tydzień. Fajne przetarcie, możliwość sprawdzenia się na jakim jesteśmy poziomie sportowym i po tym meczu będzie już można coś podsumować, przygotowując się do ostatnich trzech spotkań, które zadecydują o naszym miejscu w tabeli. Nas interesuje najbliższe starcie, od wtorku szykujemy się normalnym, tradycyjnym trybem i nic nie ma prawa tego zaburzyć – podkreślił.

Korona zajmuje 13. miejsce w tabeli ze zdobytymi 15 punktami. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Legią Warszawa.

(za korona-kielce.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.