NBA: Tim Duncan w sztabie szkoleniowym San Antonio Spurs

sports news

Tim Duncan wraca do San Antonio Spurs. Były znakomity przed laty środkowy będzie jednym z członków sztabu szkoleniowego prowadzonego przez trenera Gregga Popovicha.


Duncan swoją karierę zakończył w 2016 roku. W drużynie z Teksasu grał przez 19 lat i w tym okresie zdobył z Ostrogami pięć razy tytuł mistrzowski. Trzykrotnie był też MVP finałów.

W poniedziałek San Antonio Spurs oficjalnie poinformowali, że nowymi asystentami Gregga Popovicha będą Will Hardy i Tim Duncan. Były znakomity center po zakończeniu kariery regularnie pojawiał się w hali Spurs, a czasem nawet uczestniczył w treningach. Teraz 43-latek będzie pełnił oficjalną rolę w drużynie.

Spurs w poprzednim sezonie po raz 22. raz rzędu awansowali do fazy playoff. W pierwszej rundzie przegrali po serii siedmiu meczów 3:4 z Denver Nuggets.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB