Neuer nie chce opuszczać Bayernu

sports news

Manuel Neuer nie chce odchodzić z Bayernu Monachium – informuje dziennik Sky in Germany.

Umowa Neuera z klubem z Bawarii wygasa w 2021 roku, jednak jak informuje niemiecki dziennik, rozmowy na temat nowego kontraktu zostały już rozpoczęte.

Przeprowadzka do Chelsea zatem, o której było głośno w ostatnim czasie we wszelakich mediach wydaje się być mało prawdopodobna.

Jedyną opcją, która mogłaby skłonić Neuera do opuszczenia Bayernu, jest transfer do klubu golkipera Schalke, Alexandra Nubela, który od lata będzie stanowił konkurencję dla doświadczonego Niemca. W przypadku utraty miejsca w pierwszym składzie na rzecz Nubela, Neuer może zacząć ponownie zastanawiać się nad transferem do londyńskiego klubu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.