Neymar musi zapłacić Barcelonie 6,7 miliona euro

sports news

Barceloński sąd wydał wyrok w sprawie pomiędzy “Dumą Katalonii” i Neymarem. Choć Brazylijczyk domagał się od swojego byłego klubu ponad 43 milionów euro, ostatecznie… to obecny gwiazdor PSG będzie musiał zwrócić pieniądze “Blaugranie”.

W 2016 roku napastnik przedłużył swój kontrakt z Barcą. W ramach tej umowy już za sam podpis miał otrzymać dwa bonusy finansowe. Po zaledwie sezonie obowiązywania nowego kontraktu, odszedł jednak do Paris Saint-Germain. Barcelona nie wypłaciła mu w związku z tym jednego z bonusów, który opiewał na 26 miliony euro.

Brazylijczyk postanowił złożyć pozew przeciwko byłemu klubowi, wedle którego domagał się od “Dumy Katalonii” sumy 43,6 miliona euro. Zirytowany całą sytuacją klub również zdecydował się iść do sądu, chcąc odzyskać od piłkarza wypłacone już wcześniej pieniądze za podpis.

Sąd w Barcelonie ogłosił w piątek wyrok w tej sprawie, który jest korzystny dla klubu z Camp Nou. Całkowicie oddalił on roszczenie zawodnika wobec klubu. Dodatkowo nakazał Neymarowi zwrot kwoty 6,7 miliona euro “Blaugranie”.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…