Klopp: Moi zawodnicy przez dziewięć tygodni przecież nie siedzieli na krzesłach

sports news

Juergen Klopp przed niedzielnymi derbami Liverpoolu opowiedział o powrocie zawodników “The Reds” na ligowe boiska. Niemiecki szkoleniowiec z dużym optymizmem podchodzi do zakończenia sezonu.

– Tak naprawdę nie wiedzieliśmy, kiedy w ogóle wrócimy na boisko. Podtrzymywaliśmy naszych piłkarzy w formie, oni trenowali zresztą codziennie. Gra w piłkę jest jednak nieco inna od np. jazdy na rowerze, o której w Niemczech mówi się, że “nigdy się tego nie zapomni” i jak już raz nauczyłeś się poruszać na rowerze, to będziesz to umiał przez całe życie.

– W futbolu, 11 czy więcej zawodników musi potrafić w tym samym czasie realizować ten sam plan. Takie rzeczy trzeba trenować wspólnie. Po takiej przerwie potrzeba jeszcze więcej czasu na wyszkolenie pewnych schematów niż normalnie.

– Nie musieliśmy mówić chłopakom, by pozostali ze sobą w kontakcie – oni sami chcieli to robić. To z pewnością bardzo pomogło. Zorganizowaliśmy im oczywiście również wspólne sesje jako klub. Jeszcze w piątek przed ogłoszeniem lockdownu założyliśmy wspólną konwersację na WhatsAppie. Uznałem, że to była świetna okazja, by jeszcze bardziej zjednoczyć zespół.

– Oczywiście, że obawiam się kontuzji, tak jak zresztą zawsze. Nie ma momentu, kiedy nie chcesz ich uniknąć. Nie obawiam się jednak o moich zawodników. Oni przez te dziewięć tygodni nie siedzieli na krześle. Poza tym potem już normalnie trenowaliśmy przez cztery tygodnie, więc sądzę, że wszyscy będziemy w dobrej dyspozycji.

– Pięć zmian to konieczność, jeśli mam być szczery. Sądzę, że wszyscy by się ze mną w tej sprawie zgodzili. Będziemy teraz grali dwa mecze w trzy dni, potem mamy ośmiodniową przerwę, a następnie maraton czterech spotkań w dziewięciu dni. Jeśli nie miałbym do dyspozycji tych pięciu zmian, byłoby bardzo ciężko.

Spotkanie Liverpoolu z Evertonem rozpocznie się w niedzielę o godzinie 20:00.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…