Nicki Pedersen dołączył do Sheffield Tigers

sports news

Nicki Pedersen został nowym zawodnikiem Sheffield Tigers – poinformował we wtorek wieczorem beniaminek SGB Premiership.

Trzykrotny indywidualny mistrz świata jest drugim żużlowcem, który zdecydował się na ofertę popularnych „Tygrysów”. Wcześniej podobny kierunek wybrał Kyle Howarth.

42-letni Duńczyk po raz ostatni ścigał się na Wyspach Brytyjskich przed ośmioma laty. Wówczas reprezentował barwy Peterborough Panthers.

Nicki Pedersen wcześniej zmienił swoje kluby w Polsce i Szwecji. Były uczestnik cyklu Grand Prix nad Wisłą związał się z MrGarden GKM Grudziądz, natomiast po drugiej stronie Bałtyku będzie ścigać się dla Rospiggarny Hallstavik.

(za sheffield-speedway.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.