“Nie można myśleć o graniu, kiedy wojsko buduje nowe szpitale”

sports news

Prezes Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej (RFEF) Luis Rubiale w obszernej rozmowie z hiszpańskim dziennikiem “AS” przyznał, że powrót na boiska będzie możliwy dopiero wtedy, gdy będą do tego odpowiednie warunki.

– Z naszej perspektywy wszystko jest jasne. Najważniejszą rzeczą dla nas jest i zawsze będzie zdrowie Hiszpanów. Rozgrywki zostaną wznowione tylko wtedy, kiedy będziemy mieli gwarancję, że jest to bezpieczne dla zdrowia i zapewnione zostaną równe zasady rywalizacji – nigdy wcześniej. Tak naprawdę nie powinno się nawet myśleć o graniu, kiedy wojsko buduje nowe szpitale – powiedział Luis Rubiale.

Sternik hiszpańskiej piłki odniósł się również do pomysłu grania co dwa dni, aby do końca czerwca zakończyć rywalizację w ligach.

– Byłem zawodowym piłkarzem przez wiele lat i doskonale wiem, że granie co 48 godzin jest niemożliwe i nie służy zdrowiu piłkarzy, a to jest sprzeczne duchem gry – dodał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.