Prezes Pogoni: Ograniczenia w finansowaniu już wystąpiły

sports news

Prezes Pogoni Szczecin Jarosław Mroczek wziął udział w programie “Dobry Wieczór Sport” w stacji Canal+ Sport, gdzie odniósł się do kondycji finansowej klubu.

– Reagujemy spokojnie. Ograniczenia w finansowaniu już wystąpiły. To fakty, które mają miejsce teraz. Perspektywa utraty płynności jest prawdopodobna. Może to trwać dłużej niż kilka miesięcy. Ciężko pracujemy nad znalezieniem rozwiązań, nad załataniem tej dziury lub ograniczeniem jej do minimum – powiedział Mroczek.

Zdaniem prezesa Pogoni w obecnej sytuacji kluby nie mogą liczyć na pomoc rządu.

– Będziemy szukali źródeł finansowania sami albo z innymi klubami. Może chodzić o kredytowanie. Nie oczekuję dotacji. Nie możemy w tej sytuacji wyciągać rąk do państwa. Są teraz podmioty bardziej potrzebujące – dodał sternik “Dumy Pomorza”.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…