Niedźwiedź: Odczuwalny jest brak Pedersena

sports news

Sebastian Niedźwiedź zastąpił Niemca Martina Smolinskiego w awizowanym składzie Stelmet Falubazu Zielona Góra przed rewanżem z forBET Włókniarzem Częstochowa o brązowy medal rozgrywek PGE Ekstraligi.

Podopieczni Adama Skórnickiego przegrali przed tygodniem pod Jasną Górą 33:57 i muszą odrobić spore straty, aby stanąć na podium w 2019 roku.

– Drużyna wydawała się bardzo mocna na początku sezonu, czas jednak zweryfikował naszą siłę. Na pewno odczuwalny jest brak Nickiego Pedersena, który potrafił postraszyć przeciwników na torze – wyznał Niedźwiedź dla oficjalnego serwisu Falubazu.

– Wiem, że chłopakom jest teraz bardzo ciężko, bo są ambitni i waleczni. Nie wiem, czego zabrakło, ale dla mnie to też trudny sezon. Nie miałem zbyt wielu możliwości do startów, a ze względów finansowych zrezygnowałem z jazdy w charakterze gościa w Krakowie – podkreślił junior ekipy z Grodu Bachusa.

– Zielonogórscy żużlowcy tak łatwo się nie poddają. Bardzo się cieszę, że znów mogę wystąpić przed naszymi wspaniałymi kibicami. Ich doping to coś niezwykłego! Mam nadzieję, że się nie spalę po tak długiej nieobecności na torze przy W69 i razem z kolegami pokażemy dobry żużel – podsumował Niedźwiedź.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.