Norrkoping – Hammarby – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

Norrkoping – Hammarby. Typy bukmacherskie do Singla, na czwartek 13. dzień sierpnia, wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy – trochę ryzykownie – że Hammarby zdobędzie przynajmniej dwie bramki w wyjazdowym spotkaniu z Norrkoping.

Pierwotnie planowaliśmy zagrać w tym starciu BTS, ale kurs 1.50 nie jest na tyle atrakcyjny, aby wkładać w to nasze pieniądze. Zaryzykujemy i postawimy, że drużyna gości zdobędzie przynajmniej dwa gole.

Hammarby po słabym początku sezonu wraca powoli na właściwą ścieżkę. Ich ostatnie zwycięstwo nad Djurgarden (2:1) pokazało, że drużyna gra coraz lepiej i coraz skuteczniej.

Norrkoping jest po dwóch porażkach z rzędu, a od czterech spotkań nie zaznał smaku zwycięstwa. Dziś może im być też trudno o komplet punktów, bo Hammarby łatwo skóry nie odda. My liczymy, że goście przynajmniej dwa razy pokonają bramkarza gospodarzy.

Norrkoping – Hammarby, typ: 2 – powyżej 1.5 gola, kurs: 2.43.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”