Nowak: Mecz Miedź-Zagłębie to pojedynek Dawida z Goliatem

sports news

Trener Miedzi Legnica Dominik Nowak przed derbowym meczem z Zagłębiem Lubin przyznał, że takie spotkania zawsze mają sporo podtekstów.

– Wiemy, że derby zawsze wywołują emocje po dwóch stronach. Będą emocje związane z kibicami, bo dla nich te derby są bardzo ważne. Jest też wiele podtekstów przy takich meczach. Uważam, że powinno być jak najwięcej takich spotkań, bo one wytwarzają specyficzną atmosferę – powiedział Dominik Nowak, cytowany na oficjalnej stronie legnickiego klubu.

– Będzie to na pewno pojedynek Dawida z Goliatem biorąc pod uwagę budżety obydwu klubów. Jesteśmy bardzo blisko w tabeli i będziemy chcieli zagrać bardzo dobry mecz i przygotować się do niego należycie. Chcemy aby zespół zostawił serce na boisku – dodał opiekun Miedzi.

Szkoleniowiec beniaminka LOTTO Ekstraklasy ma do dyspozycji wszystkich zawodników.

– To co mnie cieszy przed tym meczem, to fakt, że przygotowujemy się do niego w komplecie bez żadnych urazów – ocenił Nowak.

(za:miedzlegnica.eu).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.