Sa Pinto: Czy Carlitos zagra? Zobaczymy w niedzielę

sports news

Trener Legii Warszawa Ricardo Sa Pinto przed meczem z Cracovią przyznał, że spodziewa się trudnego spotkania. Dodał, że ma do dyspozycji wszystkich graczy.

– Każdy z zawodników jest gotowy do gry w niedzielnym spotkaniu. Czy Carlitos będzie brany pod uwagę? Przekonamy się w niedziele – powiedział Ricardo Sa Pinto, cytowany na oficjalnej stronie Legii.

– Cracovia przyjeżdża na Łazienkowską po trzy punkty. Zespół ten będzie wyczekiwał naszych błędów. Zazwyczaj występują w ustawieniu 4-1-4-1 co oznacza, że prawdopodobnie ustawi się na własnej połowie i będzie oczekiwał na nasze ruchy. To bardzo solidna drużyna, co udowadnia w ostatnich tygodniach. Co więcej, poczynili również duży progres w ligowej tabeli. Będzie to z pewnością bardzo trudny mecz – dodał szkoleniowiec mistrzów Polski.

Portugalczyk przyznał, że bardzo dokładnie przeanalizował grę „Pasów”.

– Wiemy, co mamy robić. Jesteśmy przygotowani na różne sytuacje, ponieważ poddaliśmy naszego rywala wnikliwej analizie – zapewniał Sa Pinto.

(za:legia.com).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.