Nowe bandy na obiekcie Unii Tarnów

sports news

Na Stadionie Miejskim w Mościcach trwa wymiana fragmentów band na prostych – poinformowała Unia Tarnów na swojej oficjalnej stronie.

Stare elementy zostaną wymienione na absorbujące energię kinetyczną. Wymiana potrwa kilka dni, a po jej zakończeniu tor będzie przygotowywany do pierwszy treningów. Te planowane są w okolicy 10 marca. Wszystko zależne jest jednak od pogody.

Wcześniej, bowiem w sobotę 9 marca, odbędzie się prezentacja drużyny Unii Tarnów z udziałem wszystkich zawodników. Pierwsze mecze kontrolne planowane są na weekend 16-17 marca. Przeciwnikiem „Jaskółek” będzie wówczas Speed Car Motor Lublin.

(za unia.tarnow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.