Pałaszewski zamienił Wrocław na Olsztyn

sports news

Maciej Pałaszewski dokończy sezon jako zawodnik Stomilu Olsztyn – poinformował klub z Warmii na swojej oficjalnej stronie.

20-letni pomocnik dołączył do pierwszoligowca na zasadzie półrocznego wypożyczenia ze Śląska Wrocław.

Pałaszewski jesienią zagrał w dwunastu spotkaniach na poziomie LOTTO Ekstraklasy.

– Bardzo chcę pomóc Stomilowi. Nie chcę robić sobie autoreklamy, chcę żeby kibice poznali mnie z dobrej gry na boisku – podkreślił młody pomocnik po złożeniu stosownych podpisów pod umową.

Stomil Olsztyn otwiera aktualnie strefę spadkową Fortuna 1. Ligi. Piętnaste w klasyfikacji Wigry Suwałki wyprzedzają drużynę z Warmii tylko lepszą różnicą bramek.

(za stomil.olsztyn.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.