Nowy sezon La Liga może rozpocząć się we wrześniu

sports news

La Liga i Hiszpański Związek Piłki Nożnej omówiły możliwy kalendarz na następny sezon. Według dziennika Marca rozgrywki mogą rozpocząć się we wrześniu.

Obecny sezon przerwany z powodu pandemii koronawirusa jeszcze się nie zakończył, mimo tego władze ligi myślą już o kolejnym.

Aktualne rozgrywki miałyby zostać wznowione w maju. Nowy sezon rozpocząłby się we wrześniu. W tej sytuacji nie byłoby przerwy w okolicach Świąt Bożego Narodzenia.

Ostateczne decyzje co do aktualnego i nowego sezonu będą uzależnione od rozwoju pandemii koronawirusa.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.