Oglądaj i stawiaj zakłady Wimbledon na żywo w Bet365!

Pamiętajcie, że w Bet365 wciąż możecie oglądać oraz stawiać zakłady na żywo w turnieju na trawiastych kortach Wimbledonu.

W przekazie na żywo będziecie mogli zobaczyć pozostałe spotkania w czasie trwania turnieju, wydarzenia będzie można oglądać na komputerze, a także na tabletach i urządzeniach mobilnych z iOS i Android. Zaloguj się na swoje konto, kliknij na link Na żywo, który znajduje się u góry, na stronie głównej i wybierz mecz, który chcesz oglądać.

Ponad 30 opcji zakładów na żywo będzie dostępnych na każdy mecz, w tym takie rynki, jak: zwycięzca następnego punktu, zwycięzca następnego gema, zwycięzca następnego seta i zwycięzca meczu.

Bonus Tenisowy Bet365 obowiązuje podczas trwania turnieju, oferując szansę na zdobycie bonusu aż do 50% od wygranych dla przedmeczowych zakładów akumulowanych zawierających 2 lub więcej selekcji na rynki: wygra mecz, zwycięzca pierwszego seta i zakładów na set. Regulamin ma zastosowanie.

Bet365 jak zawsze oferuje bogaty zestaw rynków przedmeczowych i na żywo, a z Bonusem Tenisowym, możecie być pewni, że otrzymacie najlepszą ofertę dla wszystkich zakładów na Wimbledon w Bet365.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.