„Orły” odrzuciły kolejną ofertę „Kanonierów” za Wilfrieda Zahę

sports news

Arsenal Londyn nie rezygnuje z walki o pozyskanie Wilfrieda Zahy z Crystal Palace FC. „Orły” odrzuciły kolejną ofertę złożoną przez „Kanonierów” za skrzydłowego.


„The Independent” donosi, że Arsenal zaproponował za reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej 55 milionów funtów. Dodatkowo klub z Etihad był gotowy wypożyczyć na Selhurst Park Reissa Nelsona.

Crystal Palace FC odrzucił ofertę, bo oczekuje 80 milionów funtów w gotówce. Nastawienia działaczy nie zmienił fakt, że sam piłkarz poprosił o pozwolenie na transfer do Arsenalu, któremu kibicował jako dziecko.

Zaha w minionym sezonie Premier League rozegrał 34 mecze. Strzelił w nich 10 goli i zanotował 10 asyst. Kontrakt 26-latka z „Orłami” obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB