Oscar Wendt na dłużej w Borussii Moenchengladbach

sports news

Borussia Moenchengladbach w oficjalnym komunikacie poinformowała, że umowa Oscara Wendta została automatycznie przedłużona o rok. Obowiązuje teraz do końca czerwca 2020 roku.

33-latek w przegranym meczu z VFL Wolfsburg (0:3) zaliczył 25. występ w tym sezonie. Tym samym jego umowa została automatycznie przedłużona o kolejny rok.

Lewy obrońca w rozgrywkach ligowych strzelił jednego gola i zaliczył asystę.

Wendt w zespole z Moenchengladbach występuje do 2011 roku. W tym czasie rozegrał łącznie 236 meczów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.