O’Shea: Manchester United stracił swoją aurę

Kapitan Sunderlandu, John O’Shea przyznał po sobotnim meczu przeciwko Manchesterowi United (2:1), że jego były klub stracił opinię drużyny niepokonanej.

“Czerwone Diabły” przegrały siódmy mecz w bieżących rozgrywkach Premier League. Obecnie zajmują piąte miejsce w tabeli, tracąc do prowadzącego Leicester City 12 punktów.

– Ze względu na trudny sezon i liczbę kontuzjowanych zawodników, Manchesterowi trudno będzie zachować aurę wyjątkowości – powiedział 34-latek cytowany przez “The Telegraph”.

– Nadal posiadają dobrych piłkarzy w ataku, jednak nasza defensywa świetnie sobie z nimi poradziła. Zanim tutaj przyjechali, przegrali tylko jedno spotkanie w 2016 roku, co wiązało się z dużym uznaniem. Wciąż są bardzo dobrym zespołem, ale z pewnością nie satysfakcjonuje ich obecne miejsce w tabeli – dodał.

– Zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów to dla nich minimum. Będzie im ciężko, ponieważ drużyny w Premier League są coraz lepsze. MU musi się dostosować, to dla nich wyzwanie – podsumował.

Reklama


Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…