Overy na dziś: Czwartek 12.11.

Przedstawiamy Wam propozycje overów na czwartek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Egipt, godz. 16:00, Al Ittihad – Ismaily, typ: under 2.5, kurs: 1.60

Obie drużyny są bardzo underowe, tak jak i cała liga egipska. Ostatnie pięć meczów tych drużyn kończyły się remisami i nie oglądaliśmy w nim zbyt wielu bramek. Dzisiaj czeka nas podobny scenariusz i mecz zakończy się małą ilością trafień.

[sc:comeon]Ameryka Południowa, godz. 21:00, Boliwia – Wenezuela, typ: over 1.5, kurs: 1.36

Starcie dwóch ekip z dołu tabeli eliminacji do Mistrzostw Świata. Jedni i drudzy mają słabe formacje defensywne, bo w dotychczasowych dwóch meczach straciły po cztery bramki. Czeka nas radosny futbol, ze sporą liczbą podbramkowych sytuacji. Dwie bramki powinniśmy zobaczyć bez żadnych problemów.

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 20:30, Trentino – Piacenza, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.65

Obie ekipy kiepsko rozpoczęły sezon, zatem nie spodziewamy się, aby któraś z nich była w stanie wygrać dzisiejszy pojedynek bez utraty seta. W dotychczasowych swoich meczach gospodarze, którzy są uważani za faworytów dzisiejszej potyczki, ani razu nie zachowali czystego konta. Dzisiaj również uważamy, że zobaczymy minimum cztery partie.

[sc:comeon]Hokej, godz. 19:00, Skelleftea – Orebro, typ: over 3.5, kurs: 1.30

Sezon hokejowy w pełni, zatem pora zacząć podawać typy z tych rozgrywek zarówno w Pewniakach jak i Overach. Dzisiaj na tapetę wzięliśmy mecz z ligi szwedzkiej, w którym wicelider tabeli SKelleftea zmierzy się z ósmym w tabeli Orebro. Mecze tych drużyn w przeszłości zawsze były overowe. Skelleftea jest w świetnej formie, wygrywa mecz za meczem i naszym zdaniem hokeiści tej ekipy zdobędą dzisiaj kilka bramek. Cztery trafienia w tym meczu to absolutne minimum.