Overy na dziś: Czwartek 15.10.

Przedstawiamy Wam propozycje overów na czwartek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 14:00, Simon – Berdych, typ: over 22.5 gema, kurs: 1.72

Starcia tych zawodników zawsze były bardzo wyrównane. Obaj są w niezłej formie, co pokazali w poprzedniej rundzie. Naszym zdaniem ten mecz nie powinien zakończyć się w dwóch setach. Czeka nas niezwykle ciekawy pojedynek.

[sc:comeon]Serbia, godz. 19:00, Cukaricki – Jagodina, typ: over 1.5, kurs: 1.40

Bardzo wysoki kurs jak na over 1.5. Gospodarze radzą sobie całkiem nieźle, bo zajmują siódme miejsce w tabeli, natomiast goście to totalny outsider rozgrywek, który przegrywa z każdym jak leci. Stawiamy tutaj na prawdziwy pogrom w wykonaniu gospodarzy, których jak najbardziej stać na wbicie dwóch goli słabej Jagodinie.

[sc:comeon]Tenis, godz. 12:00, Nadal – Raonic, typ: over 9.5 gema w 1. secie, kurs: 1.35

Nie sądzimy, abyśmy w pierwszym secie byli świadkami wielu przełamań. Czeka nas raczej spokojne spotkanie, w którym widzimy tie-breaka. Dziesięć gemów to absolutne minimum, jeśli chodzi o pierwszą partię. Obaj zawodnicy mają niezły serwis i rzadko dają się łamać na początku meczu.