Overy na dziś: Czwartek 21.01.

Przedstawiamy Wam propozycje overów na czwartek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

Siatkówka, godz. 18:00, Budvanska Rivijera – Zenit Kazan, typ: under 3.5 seta, kurs: 1.30

Starcie Dawida z Goliatem, tak trzeba opisać ten pojedynek. Gospodarze to najsłabsza drużyna grupy D, która jak na razie wygrała zaledwie jednego seta w czterech pojedynkach. Goście są liderem tej samej rywalizacji grupowej, wygrywają mecz za meczem i tylko raz przegrali jedną partię. Czeka nas bardzo jednostronny pojedynek, którego rozstrzygnięcie powinniśmy poznać po trzech setach.

Francja, godz. 21:00, St. Etienne – AC Ajaccio, typ: under 3.5, kurs: 1.30

Obie drużyny dzieli różnica jednej klasy rozgrywkowej. Jedni i drudzy mieli jednak okazje mierzyć się ze sobą w roku 2013 i 2014, bowiem wówczas goście występowali w Ligue 1. Teraz jednak obie drużyny są w różnych miejscach i to gospodarze będą faworytami dzisiejszej potyczki. Pamiętać należy jednak, że jesteśmy we Francji, gramy puchar, zatem czekają nas spore roszady w składzie i naszym zdaniem niewiele bramek.

Afryka, godz. 14:00, DR Kongo – Angola, typ: under 2.5, kurs: 1.50

Z Europy przenosimy się do Afryki, gdzie Kongo zmierzy się z Angolą. Obie ekipy bardzo underowe i w swoich meczach nie strzelają zbyt wiele bramek. Forma tych reprezentacji jest bardzo podobna, bowiem ostatnio piłkarze tych krajów mieli spore problemy z wygrywaniem. W tym meczu nie ma jednoznacznego faworyta i naszym zdaniem ostateczny wynik będzie sprawą otwartą do ostatnich minut.