Overy na dziś: Piątek 29.05.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na piątek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 11:00, Bryan/Bryan – Kokkinakis/Pouille, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.30

Para złożona z braci Bryanów jest zdecydowanie najlepszą parą deblową na całym świecie. Kokkinakis z Pouille razem rozegrali tylko jedno spotkanie i naszym zdaniem nie dadzą rady przeciwstawić się wyżej notowanym przeciwnikom. Naszym zdaniem ten pojedynek zakończy się w dwóch setach.

[sc:comeon]Ukraina, godz. 16:00, Volyn Lutsk – M. Donetsk, typ: under 3.5, kurs: 1.45

Obie drużyny są sąsiadami w ligowej tabeli. Nie grozi im ani spadek, ani gra w europejskich pucharach. Średnio zdobywają nieco ponad jednego gola na mecz, stąd też nasz typ, że w tym meczu więcej niż trzech goli nie zobaczymy.

[sc:comeon]Turcja, godz. 19:00, Besiktas – Genclerbirligi, typ: under 3.5, kurs: 1.65

Totalnie niezrozumiały dla nas kurs na under 3.5. Obie ekipy już o nic nie walczą. Gospodarze po serii czterech meczów bez zwycięstwa stracili szanse na tytuł mistrzowski, a goście sklasyfikowani są na dziewiątym miejscu w tabeli. W ostatnich pięciu pojedynkach tych ekip ani razu nie padły więcej niż trzy gole i dzisiaj będzie podobnie.

[sc:comeon]Szwajcaria, godz. 20:30, Zurich – Garsshoppers, typ: under 3.5, kurs: 1.45

Starcie czwartej z ósmą drużyną szwajcarskiej pierwszej ligi. Gospodarze mają szanse na awans na trzecią lokatę, natomiast goście są pewni utrzymania i o nic już nie walczą. Obie drużyny średnio strzelają półtora gola na mecz. Stawiamy na wyrównany pojedynek, z małą ilością goli.