Overy na dziś: Poniedziałek 15.06.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na poniedziałek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 15:00, Anderson – Hewitt, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.50

Hewitt po tym sezonie kończy kariere i jest w bardzo słabej dyspozycji. Anderson na trawie czuje się bardzo dobrze i naszym zdaniem jest w stanie zakończyć ten pojedynek w dwóch setach, tak jak to miało miejsce podczas poprzedniego pojedynku obydwu panów.

[sc:comeon]Tenis, godz. 18:00, Querrey – Dimitrov, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.47

Dimitrov na trawie czuje się jak ryba w wodzie i rzadko przegrywa z niżej notowanymi przeciwnikami. Jedenasty zawodnik rankingu ATP dzisiaj zmierzy się z Querreyem, którego dwa lata temu pokonał bez utraty seta. Dzisiaj będzie podobnie.