Overy na dziś: Poniedziałek 31.08.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na poniedziałek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 17:00, Bolleli – Goffin, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.70

Ciężko wyznaczyć zdecydowanego faworyta w tym meczu. Bolleli jest w niezłej formie, na Wimbledonie zanotował w przeszłości wiele zaciętych pojedynków, jak chociażby pięciosetówkę z Nishikorim. Obaj zawodnicy grali ze sobą dwukrotnie i jak na razie bilans między nimi jest remisowy. Stawiamy na zacięty mecz.

[sc:comeon]Tenis, godz. 18:00, Basilashvili – Lopez, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.55

Hiszpan będzie chciał zrewanżować się Gruzinowi za porażkę na Wimbledonie. Wtedy byliśmy świadkami pięciosetowego pojedynku i niewyklcuzone, że teraz będzie podobnie. Mecze z udziałami obu zawodników rzadko kończą się w trzech setach. Cztery partie to absolutne minimum.

[sc:comeon]Tenis, godz. 17:00, Sousa – Berankis, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.40

Obaj zawodnicy mają w swojej grze sporo przestojów, stąd też nie wydaje nam się, aby ten mecz mógł się zakończyć w trzech setach. Nie wydaje się, aby któryś z nich był w stanie gładko wygrać ten pojedynek. Typ wydaje się być bardzo pewny.

[sc:comeon]Tenis, godz. 18:00, Hercog – Diaz, typ: over 18.5 gema, kurs: 1.40

Spodziewamy się tutaj walki w wykonaniu obu zawodniczek. Jeśli nie zobaczymy w tym meczu przynajmniej 19 gemów będziemy bardzo zaskoczeni. Czeka nas ciekawe i emocjonujące starcie.