Overy na dziś: Sobota 28.03.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na sobotę. Życzymy wysokich wygranych i miłej lektury!

[sc:comeon]Hokej Rosja, godz. 15:00, CSKA Moskwa – St. Petersburg, typ: under 5.5, kurs: 1.35

Obie ekipy walczą o awans do finału playoffów rosyjskiej KHL. W pierwszym spotkaniu wygrali dzisiejsi gospodarze 3:0. Uważamy, że w dzisiejszym meczu nie zobaczymy więcej niż pięciu bramek, bowiem szykuje się nam bardzo zacięty i emocjonujący mecz, który może przybliżyć jedną z drużyn do finału.

[sc:comeon]Eliminacje ME, godz. 20:45, Andora – Bośnia i Hercegowina, typ; over 1.5, kurs: 1.15

Andora jest totalnym outsiderem grupy B. Zajmuje ostatnią lokatę z zerowym dorobkiem punktowym i siedemnastoma straconymi punktami. Goście również zawodzą i są przedostatni, ale naszym zdaniem nie powinni mieć żadnych problemów z rozgromieniem słabej kadry Andory.

[sc:comeon]Liga Mistrzów, godz. 20:00, Rzeszów – Bełchatów, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.42

Spotkanie rozgrywane w ramach półfinału Final Four Ligi Mistrzów. Faworytem z uwagi na własną halę jest ekipa z Rzeszowa. Naszym zdaniem czeka nas jednak bardzo ciekawy i wyrównany mecz, który na pewno nie zakończy się po trzech setach.

[sc:comeon]CEV Cup, godz. 20:30, Asse-Lennik – Dynamo Moskwa, typ: under 185.5pkt, kurs: 1.45

W pierwszym spotkaniu Dynamo nie miało żadnych problemów i ograło swojego przeciwnika na własnej hali bez utraty seta. Teraz przyszedł czas na rewanż w Belgii i naszym zdaniem zawodnicy z Moskwy nie zawiodą i pewnie wygrają to spotkanie w maksymalnie czterech setach.