Overy na dziś: Środa 02.12.

Przedstawiamy Wam propozycje overów na środę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Polska, godz. 20:30, Lech – Wisła, typ: under 3.5, kurs: 1.25

Lech ostatnio wyszedł z dołka, natomiast Wisła przegrała pojedynek derbowy, przez co pracę stracił Kazimierz Moskal. Spodziewamy się dziś wyrównanego i zaciętego starcia. Obie ekipy są na podobnym poziomie i gradu goli się nie spodziewamy. Wynik będzie wahał się do ostatniej minuty.

[sc:comeon]Hiszpania, godz. 20:00, Barcelona – Villanovense, typ: under 5.5, kurs: 1.36

Barcelona w pierwszym meczu tylko zremisowała z trzecioligowcem. Dzisiaj podejmie go na własnym obiekcie i wszyscy spodziewają się prawdziwej kanonady strzeleckiej. Gospodarze są faworytem, goście od pięciu meczów nawet nie wygrali w swojej lidze, aczkolwiek naszym zdaniem pięć goli w tym meczu to absolutne maksimum.

[sc:comeon]Portugalia, godz. 21:00, U. Madeira – FC Porto, typ: over 1.5, kurs: 1.25

O tym, że Porto jest zdecydowanym faworytem tego meczu nie trzeba nikogo przekonywać. Smoki są bardzo overową drużyną i jedyną niewiadomą przed tym meczem, jest ilość zdobytych przez nich bramek. Naszym zdaniem dwie bramki w tym pojedynku powinny paść nawet w pierwszej połowie spotkania.