Overy na dziś: Środa 09.09.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na środę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 20:00, Wawrinka – Anderson, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.40

H2H 4:3 dla Andersona. Mecze tych zawodników zawsze były bardzo wyrównane. Obaj jak na razie w całym turnieju stracili tylko jednego seta. Czeka nas niezwykle zacięte starcie i jesteśmy niemal pewni, że zobaczymy w nim minimum cztery sety.

[sc:comeon]Tenis, godz. 20:00, Hingis/Mirza – Errani/Pennetta, typ: under 2.5 seta, kurs: 2.00

Hingis/Mirza idą przez ten turniej jak burza i jak na razie nie straciły jeszcze żadnego seta, pokonując pewnie każdą rywalkę bez żadnych problemów. Errani z Pennettą mają już za sobą trzy spotkania, podczas których miały spore problemy, stąd też nasz typ na wyżej notowane przeciwniczki.

[sc:comeon]Tenis, godz. 17:00, Kvitova – Pennetta, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.50

Stawiamy, że Pennetta bardziej skupi się na grze deblowej, aniżeli na turnieju singlowym. Dzisiaj podejmie Kvitovą, która tutaj jest w świetnej dyspozycji i nie straciła jeszcze seta. Wydaje się, że ta tendencja się dzisiaj utrzyma.

[sc:comeon]Bośnia, godz. 16:30, Velez Mostar – Doboj Kakanj, typ: under 3.5, kurs: 1.25

Starcie dwóch drużyn z dołu tabeli ligi bośniackiej. Gospodarze jak na razie są bez zwycięstwa w sześciu kolejkach i zamykają tabelę, natomiast goście sklasyfikowani są na jedenastej lokacie. Stawiamy na wyrównany i zacięty mecz, w którym o ostatecznym triumfie może zadecydować jedno trafienie.