Overy na dziś: Środa 12.08.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na środę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Rosja, godz. 16:30, SKA Rostov – Terek 2, typ: under 2.5, kurs: 1.65

Obie ekipy bardzo underowe. W ich ostatnich dwóch spotkaniach oglądaliśmy maksymalnie jedno trafienie. Średnio jedni i drudzy zdobywają mniej niż jedną bramkę na mecz, stąd też nasz typ na ten pojedynek.

[sc:comeon]Holandia, godz. 18:30, Groningen – Twente, typ: over 1.5, kurs: 1.25

Liga holenderska jak wiemy należy do jednej z najbardziej overowych na świecie. W bezpośrednich pojedynkach między tymi ekipami zawsze padały minimum dwie bramki. Uważamy, że dzisiaj ta tendencja się utrzyma.

[sc:comeon]Tenis, godz. 20:30, Nadal – Stakhovsky, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.20

Nadal pomału wraca do swojej dobrej dyspozycji. Ostatnie cztery spotkania, które rozgrywał wygrał bez utraty seta. Stawiamy, że dzisiaj będzie podobnie, bowiem Ukrainiec jest w kiepskiej formie i przegrywa praktycznie mecz za meczem.

[sc:comeon]Rumunia, godz. 20;45, Astra – Steaua, typ: under 3.5, kurs: 1.22

Mecze między tymi ekipami zawsze były bardzo wyrównane. Często o ostatecznym triumfie decydowało jedno trafienie. Nigdy w starciach tych ekip nie oglądaliśmy więcej niż trzech bramek. Uważamy, że dzisiaj będzie podobnie i warto to zagrać po niewielkim, ale bardzo pewnym kursie.