Overy na dziś: Wtorek 11.08.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na wtorek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 23:00, Robredo – Murray, typ: over 19 gemów, kurs: 1.70

H2H 2:5, ale starcia między tymi zawodnikami zawsze były bardzo wyrównane. Rok temu obaj zawodnicy rywalizowali ze sobą dwukrotnie i za każdym razem over, który dzisiaj stawiamy był z łatwością pokryty. Linia wystawiona za nisko, więc z tego korzystamy.

[sc:comeon]Tenis, godz. 16:00, Karlovic – Raonic, typ: over 9.5 gema w 1. secie, kurs: 1.50

Karlovic ma świetny serwis, co udowodnił w poprzedniej rundzie w starciu z Janowiczem. Raonic nie ma dobrego returnu, ale do meczu przystąpi zmobilizowany, bowiem gra u siebie. Dziesięć gemów w pierwszym secie to absolutne minimum.

[sc:comeon]Rumunia, godz. 16:30, Botosani – CSMS Iasi, typ: under 3.5, kurs: 1.30

Obie ekipy bardzo underowe. W dotychczasowych meczach w lidze rumuńskiej średnio  zdobywają mniej niż jednego gola na spotkanie. W ich bezpośrednich pojedynkach nigdy nie oglądaliśmy więcej niż trzech bramek i stawiamy, że dzisiaj będzie podobnie.

[sc:comeon]Holandia, godz. 18:30, Den Haag – PSV, typ: over 2.5, kurs: 1.50

Zgoła odmienna sytuacja, niż w meczu powyżej. Liga holenderska słynie z tego, że w meczach rozgrywanych w jej ramach pada sporo bramek. PSV ma świetną formację ofensywną i stawiamy, że goście na inaugurację sezonu zdobędą kilka bramek. Nigdy nie mieli problemów z ekipą Den Haag, która słabo gra w obronie, stąd też typujemy, że czeka nas dzisiaj prawdziwa kanonada strzelecka.