Overy na dziś: Środa 18.11.

Przedstawiamy Wam propozycje overów na środę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 18:00, Bełchatów – Lube Civitanova, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.36

Starcie dwóch zespołów, które są na podobnym do siebie poziomie. Ciężko wskazać jednoznacznego faworyta tego meczu. Minimalnie lepiej prezentują się goście, którzy w rozgrywkach włoskiej ligi nie zawodzą i mają w swoim składzie kilka świetnych indywidualności. Naszym zdaniem ten pojedynek w trzech setach się nie skończy.

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 17:00, Zenit – Budvanska, typ: under 3.5 seta, kurs: 1.20

Zbyt wiele na temat tego meczu nie mamy do powiedzenia. Mierzą się w nim drużyny z dwóch różnych światów. W przełożeniu na świat piłkarski, to pojedynek Wisły Kraków z Realem Madryt. Gospodarze mają o wiele lepszy skład i rozstrzygną ten mecz w krótkim, trzysetowym pojedynku.

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 18:00, PAOK – Trentino, typ: under 3.5 seta, kurs: 1.55

Analogiczna sytuacja jak w meczu powyżej. Zawodnicy gospodarzy to w większości siatkarze anonimowi, bez większych sukcesów, którzy występują w kiepskiej reprezentacji Grecji. Goście są bardziej doświadczeni, mają przewagę wzrostową, a na dodatek są o wiele lepsi, więc nie mamy w tym meczu żadnych wątpliwości, jak on się skończy.