Overy na dziś: Środa 19.08.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na środę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 19:00, Williams – Pironkova, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.25

Williams to w dalszym ciągu pierwsza rakieta na świecie. Dzisiaj zmierzy się z 42. w rankingu Pironkovą. Obie zawodniczki mierzyły się ze sobą trzykrotnie i za każdym razem górą była Amerykanka. Stawiamy, że dzisiaj wygra bez utraty seta, bowiem ma coś do udowodnienia swoim kibicom po ostatniej porażce z Bencic.

[sc:comeon]Korea, godz. 12:00, Jeonbuk – Jeonnam, typ: over 1.5, kurs: 1.30

Starcie pierwszej drużyny w tabeli z piątą. Gospodarze strzelają sporo goli, bowiem zanotowali w dotychczasowych 25. kolejkach aż czterdzieści jeden trafień. Stawiamy na ofensywny mecz ze sporą ilością goli. Dwie bramki w tym meczu to absolutne minimum.

[sc:comeon]Anglia, godz. 20:45, Wolves – QPR, typ: BTS, kurs: 1.87

Obie ekipy bardzo bramkostrzelne, a w rozgrywkach Championship bardzo często padają BTSy. W ostatnich pięciu meczach obu ekip praktycznie za każdym razem obie ekipy pakowały piłkę do siatki. Stawiamy, że dzisiaj będzie podobnie.

[sc:comeon]Tenis, godz. 16:00, Martin/Raja – Carballes/Baena/Cachin – Cordenos, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.60

Martin i Raja to zawodnicy co najmniej o klasę lepsi od swoich przeciwników. Mają dobry serwis i świetnie grają przy siatce. Hiszpan z Argentyńczykiem są zdecydowanie bez formy i widzimy tutaj szybki triumf Martina i Raji w dwóch setach.

[sc:comeon]Eliminacje LM, godz. 20:45, Basel – Maccabi Tel Aviv, typ: over 1.5, kurs: 1.27

Basel to bardzo bramkostrzelna ekipa, co pokazała podczas starcia m.in. z Lechem Poznań. Obie drużyny mierzyły się ze sobą już kilkukrotnie i na własnym boisku Szwajcarzy za każdym razem byli ekipą lepszą i zdobywali kilka bramek. Dwa trafienia w tym meczu mogą paść już w pierwszej połowie.