Overy na dziś: Wtorek 18.08.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na wtorek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Estonia, godz. 18:00, Kalju – Levadia, typ: over 1.5, kurs: 1.30

Starcie dwóch czołowych ekip z ligi estońskiej. Obie drużyny walczą o tytuł mistrzowski i czeka nas dzisiaj niezwykle ciekawy mecz. Jedni i drudzy bardzo bramkostrzelni i dwie bramki w tym meczu powinniśmy zobaczyć już w pierwszej połowie meczu.

[sc:comeon]Islandia, godz. 20:30, Grindavik – Bolungarvik, typ: over 2.5, kurs: 1.45

Druga liga islandzka należy do jednej z bardziej overowych na świecie. W tym meczu zmierzy się szósta ekipa rozgrywek z totalnym outsiderem, bowiem goście mają na swoim koncie zaledwie pięć punktów. Stawiamy, że gospodarze w tym meczu urządzą sobie trening strzelecki i zobaczymy wiele trafień.

[sc:comeon]Islandia, godz. 20:30, Fram – Selfoss, typ: over 2.5, kurs: 1.60

Starcia tych ekip zawsze obfitowały w wiele bramek. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy Fram a Selfoss zawsze oglądaliśmy minimum trzy trafienia. Obie drużyny grają bardzo ofensywnie, zaniedbując przy tym formację defensywną, stąd też nasz typ, że zobaczymy dzisiaj minimum trzy gole.

[sc:comeon]Eliminacje LM, godz. 18:00, FC Astana – APOEL, typ: under 2.5, kurs: 1.50

Astana u siebie spisuje się bardzo dobrze. Mecze rozgrywane z udziałem tych ekip są bardzo underowe, między innymi ze względu na klimat panujący w obu krajach. Stawiamy na wyrównany pojedynek, w którym o ostatecznym triumfie może zadecydować jedno trafienie.

[sc:comeon]Tenis, godz. 01:00, Bautista – Federer, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.30

Faworyt w tym meczu może być tylko jeden i jest nim Roger Federer. Szwajcar wygrywał w Cincinnati już sześciokrotnie i wielką sensacją byłaby jego porażka w tym meczu. Stawiamy, że wygra zdecydowanie w dwóch setach.