Overy na dziś: Wtorek 10.11.

Przedstawiamy Wam propozycje overów na wtorek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Anglia, godz. 20:45, Barrow – Grimsby, typ: over 2.5, kurs: 1.73

Dzisiaj oferta strasznie biedna, więc musieliśmy zajrzeć aż do angielskiej ligi Vanarama National League. Zmierzą się ze sobą dwie overowe ekipy, które strzelają sporo bramek. H2H ich bezpośrednich potyczek również sprzyjają naszemu typowi, zatem warto zaryzykować.

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 18:00, Cuprum – Olsztyn, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.40

Mecz bez wyraźnego faworyta naszym zdaniem. Obie ekipy to sąsiedzi w ligowej tabeli, którzy dobre mecze przeplatają tymi nieco słabszymi. Uważamy, że żadna z tych ekip nie ma po swojej stronie na tyle argumentów, aby rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść w trzech setach.

[sc:comeon]Litwa, godz. 18:30, Suduva – Spyris, typ: over 2.5, kurs: 1.50

Dla gospodarzy to bardzo ważny mecz w kontekście walki o zajęcie miejsca premiowanego awansem do europejskich pucharów. Goście grają o nic, także spodziewamy się sporego naporu gospodarzy od pierwszych minut. W ostatnim meczu rozgrywanym tych ekip na stadionie Suduvy oglądaliśmy aż sześć bramek. Dzisiaj spodziewamy się podobnego wyniku.